KONKURS

Kochani, nasza biblioteka bierze udział w projekcie „Przygoda z historią w tle, czyli walizka pełna książek”.W ramach projektu ogłoszony został konkurs plastyczno-literacki o tematyce: Bliskie spotkania z historią, czyli opowieść nawiązująca do historycznych zdarzeń z dziejów rodziny, miejscowości bądź regionu. Praca w formie komiksu lub historyjki obrazkowej. W związku z tym, zachęcamy uczniów szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursie, którego regulamin przedstawiamy poniżej. Na Wasze prace czekamy do 23 września 2022r.Dzięki udziałowi w projekcie, w dniu 6 października 2022 roku odwiedzi nas Zuzanna Orlińska, polska pisarka i ilustratorka. Autorka powieści i opowiadań dla dzieci i młodzieży, takich jak: „Detektywi z klasztornego wzgórza”, „Cierpienia sześciolatka”, „Stary Noe” czy „Ani słowa o Zosi” Laureatka m.in. nagrody „Guliwer w krainie Olbrzymów” i Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego.Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!Projekt „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz z Samorządu Województwa Dolnośląskiego”