Gminny Dzień Dziecka

W sobotę 3 czerwca 2023 roku na Orliku w Pęcławiu odbył się Dzień Dziecka połączony z zakończeniem Roku Kulturalnego Gminnego Ośrodka Kultury w Białołęce. Imprezę rozpoczął występ sekcji gitarowej prowadzonej przez Pana Filipa. Mieliśmy okazję posłuchać zespołu Pęcławianki oraz sekcji wokalnej BIS. Również pięknie zaśpiewały dla nas Pozytywki. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dzieci i młodzież z sekcji Cheerleaders prowadzonej przez Panią Dominikę. Można było również zobaczyć stoisko prac dzieci z sekcji plastycznej, prowadzonej przez Panią Paulinę. Wśród atrakcji dla dzieci podczas tego wyjątkowego dnia były: dmuchańce, malowanie twarzy, animacje poprowadzone przez wspaniałe animatorki, które tak świetnie wykonywały swoją pracę, że nawet rodziców zachęciły do wspólnej zabawy.