„O krasnoludkach i o sierotce Marysi”

W tym wakacyjnym tygodniu odwiedziliśmy pięć miejscowości naszej gminy, prezentując teatrzyk kukiełkowy. Na realizację projektu „Teatr na polanie” w ramach Programu Patroni Roku 2022 otrzymaliśmy darowiznę z Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej. Teatrzyk „O krasnoludkach i o sierotce Marysi” miały okazję obejrzeć dzieci z Piersnej, Pęcławia, Droglowic, Wierzchowni oraz Wojszyna. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyszli spędzić z nami miło czas. Uszyte przez nas kukiełki, zrobiony własnoręcznie teatrzyk oraz napisany scenariusz, zachwyciły i rozbawiły dzieci, a nawet dorosłych.W przyszłym tygodniu będzie można nas zobaczyć w Pęcławiu, Wietszycach, Leszkowicach oraz Kotowicach. Jednak tym razem, w ramach projektu „Teatr na polanie”, będziecie Państwo mogli zobaczyć w naszym wykonaniu „Panią Twardowską”. Zachęcamy do przyjścia na nasze występy. Nie może Was zabraknąć!Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z teatrzyku „O krasnoludkach i o sierotce Marysi”.