Cała Polska Czyta Dzieciom

Dziś, w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom w Gminnym Ośrodku Kultury w Białołęce gościła grupa Słoneczka z Przedszkola z Humorem. Dzisiejsze czytanie odbyło się pierwszy raz w nowej biblioteczce dla dzieci.Z okazji Międzynarodowego Święta Roweru, które przypada właśnie na dzień 24 października, zaproszony na spotkanie Wójt Gminy Pęcław Pan Artur Jurkowski przeczytał dzieciom opowiadanie o rowerach pt. „Pomocnicy” z książeczki „Pojazdowo – kraina wesołych pojazdów”. Nasz wyjątkowy gość przywiózł ze sobą rowery oraz profesjonalny sprzęt rowerowy, o którym opowiadał naszym małym gościom. Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek oraz naklejki z rowerem. ?‍♀️?‍♀️??Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym przemiłym gościom za odwiedziny!